Τρίτη 13 Νοεμβρίου 2012

ΚΑΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΚΑΙ ΗΤΤΑ ΑΠΟ Π.Α.Σ. ΔΕΗ ΜΕ 50-33

Άσχημη εμφάνιση για την ομάδα των Ελπίδων Ηλιούπολης και ήττα από την Π.Α.Σ. ΔΕΗ με 50-33. Το πρώτο ημίχρονο βρήκε τις Ελπίδες να είναι κοντά στο σκορ 22-20. Στο δεύτερο ημίχρονο η ΔΕΗ παίζοντας καλύτερα πήρε μια διαφορά 10 πόντων στο τρίτο δεκάλεπτο την οποία αύξησε και κατά την διάρκεια του τέταρτου δεκαλέπτου. Οι Ελπίδες δεν μπόρεσαν να ακολουθήσουν στο σκορ και έτσι ήρθε αναπόφευκτα η ήττα με το τελικό 50-33. Για άλλη μια φορά η ομάδα μας έδειξε τον κακό της εαυτό στο δεύτερο ημίχρονο και δυστυχώς δεν μπόρεσε να διεκδικήσει κάτι αξιόλογο από το ματς. Το πρωτάθλημα συνεχίζεται αν και μετράμε 3 σερί ήττες πρέπει να βρούμε τον τρόπο και την δύναμη να ανακάμψουμε. Επόμενο ματς, εντός έδρας με τον Αρίων Σταυρούπολης .